شماره ارتباط مستقیم با شرکت :65535127-021

جدید ترین و قویترین متدهای تبلیغات را در کانون تبلیغات آرایشگران ایران ببینید و معرفی خود به جامعه وسیع مجازی به ما بسپارید.

درباره ما

امروزه با شلوغی شهرهای بزرگ و مکانیزه شدن امور اداری و تجاری ٕآشنایی همه قشرهای جامعه با کار در فضای مجازی الزامیست. در سالهای اخیر این مسئله شدیدا مورد تاکید همه رسانه ها قرار گرفته واکنون رسالت ما در این زمینه ٕ ارائه خدماتی شایسته آسان و کم هزینه به ایرانیان عزیز است تا سریعتر و شایسته تر خود را در این امر با جهان تکنولوژی همراه ساخته وکمک کنیم تا هرشخص برای خود در فضای مجازی داری یک موسسهٕ شرکت ویا فروشگاه باشد.  شرکت توسعه مجازی شاتل وب، بزرگترین شرکت فارسی زبان در زمینه خدمات طراحی و توسعه وب سایت در سطح جهان می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و با استفاده از متخصصین حرفه ای خود در کشور کانادا و ایران (که مجموعه ای از بهترین متخصصین در رشته خود را تشکیل می دهند ) هدف اصلی را ارائه بهترین کیفیت کاری و با کمترین هزینه ممکن به فارسی زبانان در سراسر دنیا قرار داده است و خوشبختانه تا کنون توانسته است به این هدف دست یابد.

و اینک در نظر داریم با تفکیک مشاغل با تسلط و دقت و حساسیت بیشتری خدمتگذارتان باشیم .

کانون تبلیغات آرایشگران ایران نیز یکی از شاخه های همین مجموعه قوی است که به طور تخصصی در خدمت بانوان آرایشگر و مشاغل مرتبط با خدمات آرایشی و عروسی میباشد.

ما معرف شما و حرفه و هنر شما در فضای مجازی میشویم وشما هم ما را در رسیدن به جامعه ای مدرن همراهی کنید باشد که این خدمت مورد پسند شما و رضایت خداوند متعال قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

اطلاعات تماس
آدرس : تهران اندیشه خیابان شاهد پلاک 2
ایمیل آدرس:

info@ktai.ir

تلفن: 021-65535127
شبکه های اجتماعی

کروکی آدرس